'dan          18 Kasım 2014 Salı 19:34

Tamir için içine Girdigi Beton Mikserinde Öldü

İzmir'in Torbalı İlçesi'ndeki bir fabrikada işçi olarak çalışan işçi, tamir için içine girdiği arızalı beton mikserinin aniden çalışması sonucu yaşamını yitirdi.

İzmir'in Torbalı İlçesi'ndeki bir fabrikada işçi olarak çalışan 40 yaşındaki Taner Hozman, tamir için içine girdiği arızalı beton mikserinin aniden çalışması sonucu hayatını kaybetti.

KANLAR İÇİNDE KALDI

Yazıbaşı'da faaliyet gösteren mermer fabrikasında işçi, evli ve iki çocuk babası Taner Hozman, iddiaya göre, işyerine ait olan arızalı beton mikserini tamir etmek amacıyla içine girdi. Taner Hozman'ın tamiriyle uğraştığı sırada aniden çalışan mikserde sıkışan Hozman, kanlar içinde kaldı. Hozman'ın çığlığını duyan iş arkadaşları beton mikserini durdurdu. Dışarı çıkartılan Hozman için olay yerine sağlık ekipleri çağrıldı. Gelen acil yardım ekipleri Hozman'ın olay yerinde öldüğünü belirledi.

2 OĞLU VARDI

Cesedi işlemlerin ardından ailesine cenazesi teslim edilen Taner Hozman, Ayrancılar Camii'nde ikindide kılınan namaz sonrası Yeni Mezarlık'ta toprağa verildi. Cenaze namazına katılan AK Partili Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez, Hozman'ın yakınlarına başsağlığı diledi. Hozman'ın 12 yaşındaki Emre ve 5 yaşındaki Efe adında iki oğlu bulunduğu öğrenildi. Jandarmanın olayla ilgili başlattığı soruşturmasının sürdüğü belirtildi.

orijinal haber:"http://www.haberler.com/tamir-icin-icine-girdigi-beton-mikserinde-oldu-6699755-haberi/"